ADAPTER "KÄRCHER" 11MM-M22M
Product No.: 3169613
Plug 11 mm : M22 M
Max. 400 bar / 150°C
Lenght 150 mm
Product No. 3169612
ADAPTER "KÄRCHER" 11MM-M22M
 on stock available
ADAPTER "KÄRCHER" 11MM-M22M
 on stock available
Plug 11 mm : M22 M
Max. 400 bar / 150°C
Lenght 150 mm
Connection 1
Plug 11 mm swivel
Connection 2
M22x1,5 M
LengthIsolierung
150 mm
Pressure
400 bar
Temperature
150°C