ADAPTER "KÄRCHER" 11MM-M22M
Product No.: 3169612
Plug 11 mm : M22 M
Max. 400 bar / 150°C
Lenght 145 mm
Product No. 3169612
ADAPTER "KÄRCHER" 11MM-M22M
 on stock available
ADAPTER "KÄRCHER" 11MM-M22M
 on stock available
Plug 11 mm : M22 M
Max. 400 bar / 150°C
Lenght 145 mm
Connection 1
Plug 11 mm swivel
Connection 2
M22x1,5 M
LengthIsolierung
145 mm
Pressure
400 bar
Temperature
150°C
Customers who purchased this product also purchased:
HOSE COUPLING M22:M21
HOSE COUPLING M22:M21
QUICK SCREW M22X1,5:3/8F
QUICK SCREW M22X1,5:3/8F
QUICK-PLUG BRASS M22X1,5:3/8M
QUICK-PLUG BRASS M22X1,5:3/8M
QUICK SCREW M22X1,5:TR22M 2000
QUICK SCREW M22X1,5:TR22M 2000
COUPLING PLUG 1/4M QC
COUPLING PLUG 1/4M QC
LANCE PIPE ZINC PLATED 500MM
LANCE PIPE ZINC PLATED 500MM