HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 10 MTR
gewickelte Decke.
Product No.: 330111310
Connection 1: M22x1,5 (crimp nipples) with hose and black bend restrictor
Connection 2: Plug 11mm swivel (crimp nipples) with hose
Nominal size: 6
Type: 1SN (single wire braid) wrapped cover
Color: black
Max. 250 bar / 150°C
Product No. 3301113108
SS
 1 week(s) delivery time
gewickelte Decke.
 on stock available
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 15 MTR
SS
 1 week(s) delivery time
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 20 MTR
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 25 MTR
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 30 MTR
Nominal size: 6
Color: black
Max. 250 bar / 150°C
Color
Black
Connection 1
M22x1,5 F
Connection 2
Plug 11 mm ss swivel
Length
10 m.
Nominal width
6 mm
Norm
EN857
Pressure
250 bar
Series
High Pressure Hoses
Surface
wrapped cover
Temperature
-40°C to +150°C