HP HOSE BLACK 1-06 M22F-10MM 10 MTR
GKS Schwarz
Product No.: 330110310
Connection 1: M22x1,5 F (crimp nipples) with hose and yellow bend restrictor
Connection 2: Plug 10 mm (15,5) swivel (crimp nipples) with hose
Nominal size: 6
Type: 1SN (single wire braid) wrapped cover
Color: black
Max. 250 bar / 150°C
Product No. 330110310
GKS Schwarz
 on stock available
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-10MM 15 MTR
DKO 22 + GKS Schwarz
 1 week(s) delivery time
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-10MM 20 MTR
 1 week(s) delivery time
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-10MM 30 MTR
Nominal size: 6
Color: black
Max. 250 bar / 150°C
Connection 1
M22x1,5 F
Connection 2
Plug 10 mm
Length
10 m.
Nominal width
6 mm
Norm
EN857
Pressure
250 bar
Series
High Pressure Hoses
Surface
wrapped cover
Temperature
-40°C to +150°C
Type
1SN
Customers who purchased this product also purchased:
SEALING SET 18 MM ´K´
SEALING SET 18 MM "K"
HP HOSE BLACK 2-08 M22F-11MM 20 MTR
SEALING SET 14 MM ´K´
SEALING SET 14 MM "K"
WASH GUN ST-2300 SWIVEL 3/8´F:1/4´F
VALVE KIT 17 MM TO FIT KÄRCHER
VALVE KIT 17 MM TO FIT KÄRCHER