HP HOSE BLUE 1-06 M22F-11MM 20 MTR
Product No.: 331111620
Connection 1: M22x1,5 M with hose and blue bend restrictor
Connection 2: Plug 11 mm with hose and blue bend restrictor
Nominal size: 6
Type: 1SN (single wire braid) wrapped cover
Color: blue
Max. 250 bar / 150°C
Product No. 331111610
HP HOSE BLUE 1-06 M22F-11MM 10 MTR
 1 week(s) delivery time
HP HOSE BLUE 1-06 M22F-11MM 15 MTR
gewickelte Decke.
 1 week(s) delivery time
HP HOSE BLUE 1-06 M22F-11MM 15 MTR SS
gewickelte Decke. Armaturen kpl. aus Edelstahl
HP HOSE BLUE 1-06 M22F-11MM 25 MTR
Nominal size: 6
Color: blue
Max. 250 bar / 150°C
Color
Blue
Connection 1
M22x1,5 F
Connection 2
Plug 11 mm ss swivel
Length
20 m
Nominal width
6 mm
Pressure
250 bar
Surface
wrapped cover
Temperature
-40°C to +150°C