HP HOSE BLUE 1-06 M22F-10MM 10 MTR
gewickelte Decke.
Product No.: 331110610
Connection 1: M22x1,5 M with hose and blue bend restrictor
Connection 2: Plug 10mm with hose and blue bend restrictor
Nominal size: 6
Type: 1SN (single wire braid) wrapped cover
Color: blue
Max. 250 bar / 150°C
Product No. 331110610
gewickelte Decke.
 1 week(s) delivery time
HP HOSE BLUE 1-06 M22F-10MM 15 MTR
 1 week(s) delivery time
HP HOSE BLUE 1-06 M22F-10MM 20 MTR
HP HOSE BLUE 1-06 M22F-10MM 25 MTR
Nominal size: 6
Color: blue
Max. 250 bar / 150°C
Color
Blue
Connection 1
M22x1,5 F
Connection 2
Plug 10 mm
Length
10 m.
Nominal width
6 mm
Pressure
250 bar
Series
High Pressure Hoses
Surface
wrapped cover
Temperature
-40°C to +150°C