HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 15 MTR
SS
Product No.: 3301113158
Connection 1: M22x1,5 (crimp nipples) with hose and black bend restrictor
Connection 2: Plug 11mm swivel (crimp nipples) with hose
Nominal size: 6
Type: 1SN (single wire braid) wrapped cover
Color: black
Max. 250 bar / 150°C
Product No. 3301113108
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 10 MTR
SS
 1 week(s) delivery time
gewickelte Decke.
 on stock available
 1 week(s) delivery time
gewickelte Decke.
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 20 MTR
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 25 MTR
HP HOSE BLACK 1-06 M22F-11MM 30 MTR
Nominal size: 6
Color: black
Max. 250 bar / 150°C
Color
Black
Connection 1
M22x1,5 F
Connection 2
Plug 11 mm ss swivel
Length
15 m
Nominal width
6 mm
Norm
EN857
Pressure
250 bar
Surface
wrapped cover
Temperature
-40°C to +150°C
Type
1SN
Customers who purchased this product also purchased:
PUMP LUBRICATION GREASE 50g
PUMP LUBRICATION GREASE 50g
NOZZLE 1/4M 25045
NOZZLE 1/4M 25045
DRY FLOOR TOOL D 300 MM @35 MM
DRY FLOOR TOOL D 300 MM @35 MM
CARPET BRUSH 36 MM
CARPET BRUSH 36 MM